Головна » 2018 » Липень » 10

06.07.2018 року діти  разом з вихователями відзначили свято Івана Купала, яке з давніх-давен у нашого народу є одним із найулюбленіших, адже в цей день люди розважаються і веселяться.

Святкування у садочку пройшло дуже весело. Діти зустрілися з казковими персонажами: Нептуном, русалкою та Іванком. Відправились у подорож на пошуки цвіту папороті, стрибали через вогнище, прикрашали марену стрічками та кидали вінки у воду. На святі Івана Купала діти розважалися, граючись, співаючи і танцюючи. Вони показали, що є справжніми українцями, які шанують звичаї свого нар ... Читати далі »

Переглядів: 214 | Додав: dnz_38 | Дата: 10.07.2018 | Коментарі (0)

Повітряні кульки дарують нам свято,
Їх люблять дорослі й ще більше малята!
Повітряна кулька літати уміє,
А кожна дитина про це тільки мріє!
Повітряну кульку у небо пущу -
З привітом летить вона хай до дощу!

Сонячний та теплий день в ЗДО « Яблунька» став ще більш різнобарвним та емоційним завдяки конкурсу «Чарівні повітряні кульки». Діти із задоволенням втілювали свої ідеї та допомагали один одному.

Переглядів: 175 | Додав: dnz_38 | Дата: 10.07.2018 | Коментарі (0)