Головна » 2018 » Липень » 06

Влітку діти більше часу проводять на свіжому повітрі. Ігри з водою завжди доступні і можуть не просто зацікавити, розважити, підняти емоційний настрій дитини, але й служать засобом пізнання навколишнього світу. Вони сприяють розвитку тактильної чутливості, дрібної моторики рук, координації рухів в системі «око - рука», дозволяють успішно розвивати психічні пізнавальні процеси, формувати сенсорні уявлення і первинні прийоми логічного мислення. Діти груп раннього віку вирушили на "Риболовлю" в чарівному автомобілі.

Переглядів: 194 | Додав: dnz_38 | Дата: 06.07.2018 | Коментарі (0)

Це державне свято щорічно відзначається на честь ухвалення Конституції незалежної України. Це не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України. Діти ЗДО «Яблунька» закріпили знання про свої права та свободи, прикрасили герб та прапор квітами у національних кольорах, грали у рухливі ігри та взяли участь у флешмобі «Ми маленькі українці».

Переглядів: 171 | Додав: dnz_38 | Дата: 06.07.2018 | Коментарі (0)