Адміністрація закладу

 

Завідувач ДНЗ

Матюхіна Наталія Григорівна

Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка   за спеціальністю Дошкільна освіта, педагогічний стаж 11 років, на посаді завідувача 5 років.

Наталія Григорівна умілий керівник, диригент педагогічного колективу, в якому заохочується смілива ініціатива та вільна імпровізація, де зважають на індивідуальність і поважають особистість, спонукають до творчості і зацікавлюють новим.

Життєве кредо:  «Любити життя, цінувати його кожну хвилину, нести радість, у книгах – шукати істину, у людях – мудрість» 

 

 

 

 

 

Вихователь-методист

Бондарева Яна Вікторівна

     Педагогічний стаж роботи – 9 років, на посаді – 2 роки. Має повну вищу педагогічну освіту.

     Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, за спеціальністю – дошкільна освіта та здобула   кваліфікацію вихователь дітей дошкільного віку.

     Яна Вікторівна – наполегливий, ініціативний, творчий педагог, який постійно працює над вдосконаленням свого професійного   рівня,   дотримується педагогічної етики і моралі. Активно впроваджує передові методи керівництва виховною, освітньою діяльністю     педагогічного колективу дошкільного закладу, надає методичну допомогу педагогічним працівникам. 

     Життєве кредо:
 «Навчайте співробітників так, щоб вони могли від вас піти досвідченими. Відностесь до них так, щоб вони захотіли залишитись».

Річард Бренсон

 

Завідувач господарства

Нечога Галина Миколаївна

Стаж роботи - 31 рік, у дошкільному закладі на посаді завгоспа  -5 років.

Галина Миколаївна веде господарську діяльність у дошкільному навчальному закладі. Дбає про його матеріально-технічне забезпечення. Відповідає за збереження майна, будівель, ремонт приміщень, дотримання санітарного стану території закладу.

На високому ріві організовує роботу та здійснює контроль за роботою обслуговуючого персоналу, його інструктаж з питань охорони праці, протипожежної безпеки.

 

 

Методист Садочка Яблунька Cуми