Історія закладу 

Реконструкція закладу відбувалася протягом 2013-2015 року.

     12 листопада 2015 року відбулося  урочисте відкриття дошкільного закладу, на якому були присутні адміністрація міста: міський голова м. Суми Лисенко Олександр Миколайович, ПАК Степан Якович - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міської ради Шилов Віталій Володимирович, голова правління ВАТ «Сумбуд» Олександр Бритов. А також начальник управління освіти і науки Антоніна Миколаївна Данильченко та преса міста.

Відкривала гостинно двері для перших вихованців та працівників садочка завідувач Матюхіна Наталія Григорівна, яка внесла вагомий вклад в облаштування  закладу.

     Олександр Лисенко та завідувач закладу посадили у дворі яблуню, яка за давніми українськими віруваннями притягує благополуччя, є втіленням мудрості, любові і щедрості.

 

Перед тим, як оглянути новобудову, відбулася церемонія її освячення. Після відкриття проводилася робота по формуванню пакету документів: статуту дошкільного закладу, реєстрація ДНЗ (виписка з Державного реєстру, отримання закладу), рішення міської ради про створення нового дошкільного навчального закладу №38 «Яблунька» Сумської міської ради.     

 

15 грудня 2015 року заклад розпочав навчально-виховну діяльність. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В підборі формування штату для роботи в закладі великих проблем не було. Виявилося багато бажаючих працювати в новому дошкільному закладі.

     З липня 2016 року розпочалося будівництво другого корпусу. 

Завершили будівництво на прикінці 2017 року

 З 2 січня 2018 року  у дитсадку  запрацювали ще чотири групи.  Урочисте відкриття другої черги відбулося 10 січня 2018 року. 
 

    
 

Наразі  "Яблуньку"  відвідує 250 вихованців. Працює вісім груп: дві раннього віку, решта – дошкільного. З відкриттям другого корпусу колектив закладу дошкільної освіти значно збільшився. В закладі  працює 41 працівник, з них 18- педагогів.