Головна » 2018 » Січень » 10 » Виставка спільних творчих робіт дітей та їх батьків
Виставка спільних творчих робіт дітей та їх батьків

Зима – прекрасна пора для творчості, яка створює святковий настрій, а для того щоб підвищити рівень настрою можна самостійно зайнятися виготовленням поробки для майбутнього свята.В основному ж прикраси та новорічні вироби потрібні для того, щоб дитина відчула святковий настрій. Всі діти люблять майструвати різні цікаві вироби та аксесуари своїми руками, особливо напередодні такого чарівного свята, як Новий рік. У ЗДО проведена виставка дитячих виробів "Зимові фантазії", під час виготовлення яких кожна дитина разом зі своїми рідними, проявила талант, фантазію та уяву. В результаті чого виставка сяє оригінальними поробками.

Переглядів: 83 | Додав: kseniakosar6309 | Рейтинг: 0.0/0