Головна » 2018 » Вересень » 21 » Олімпійський тиждень
Олімпійський тиждень

Звіт

про проведення Олімпійського тижня

на тему: «Здоров’я дитини – багатство країни» з 10.09.2018 по 14.09.2018 року у Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок)

№ 38 «Яблунька» Сумської міської ради

Відповідно до листа Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України № 389 від 04.05.2018 «Про організацію та проведення Дня фізичної культури і спорту та Всеукраїнського Олімпійського уроку, Олімпійського тижня у 2018 році», з метою пропаганди здорового способу життя, формування в учнівської молоді фізичного й морального здоров’я та залучення до занять фізичною культурою та спортом якомога більшої кількості дітей та юнацтва у Сумському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) № 38 «Яблунька» Сумської міської ради з 10.09.2018 по 14.09.2017 року проведено Олімпійський тиждень на тему: «Здорова дитина – багатство країни». Протягом тижня були залучені до організації та проведення заходів – 137 вихованців дитячого садка. У підготовці та проведенні Олімпійського тижня приймали участь всі педагогічні працівники дошкільного закладу та батьки вихованців.

Кожен день був наповнений цікавими спортивними заходами, які були спрямовані на впровадження у життя ідею важливості руху й фізичних вправ, під час проведення яких малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Були проведені тематичні дні: «З фізкультурою ми дружимо», «Чистота – успіх здоров’ю!», «Я вдома, і в садку з фізкультурою дружу!», «Мандрівка в країну Спортландію», «Здоров’я закладається в дитинстві», «Малі Олімпійські ігри», «Вітаміни – наші друзі» Вихователі закладу в різних вікових групах провели заняття «Бережи здоров’я», «Вітаміни- наші друзі» «Фізкультура – для себе, спорт – для рекордів», «Що потрібно щоб бути здоровим?», «Видатні спортсмени України», «Олімпійське свято спорту», «Спортивні традиції моєї родини». З дошкільнятами були проведені різноманітні бесіди: «Ми здорові малюки», «Фізкультура у житті людини», «Види спорту», «Олімпійські ігри».

Тиждень був насичений сюжетними та несюжетними рухливими іграми, ігровими вправами, іграми-естафетами та змаганнями, в яких малюки «Яблуньки» реалізовували свої розумові та фізичні можливості, відчували радість від руху, повноти емоційних переживань. Також вихованці старших груп здійснили пішохідний перехід до спортивного майданчика із сучасними тренажерами.

Залучаючи дітей до ранкової гімнастики та до занять з фізичної культури, вихователі день за днем розвивають витривалість, наповнюють енергію, роблять дітей сильнішими й гнучкішими, а також загартовують характер і виховують дисциплінованість та цілеспрямованість.

Педагоги кожної групи разом із батьками дітей прийняли участь у організації виставки стінгазет «Мама, тато і я – спортивна сім’я» та у виставці фото і малюнків «Спортивні традиції моєї родини»

Море позитивних емоцій діти отримали під час конкурсу малюнків на асфальті на спортивну тематику. А гарному настрою найменших малят сприяла розвага «Королівство чарівних м’ячів».

В гостях у дітей побували діючі спортсмени. Малюки зустрілися із Свистуном Олегом Олександровичем - майстром спорту України з легкої атлетики, рекордсменом на 5000 м серед юніорів м. Суми, срібним призером чемпіонату України на 20 км., який навчається на 4му курсі СДПУ ім. А.С.Макаренко. Олег Олександрович поділився секретами успіху, провів майстер-клас із спортивної ходьби, наголосив дітям про важливість фізичного здоров’я та витримки в житті людини. Зосередив увагу на тому, що фізичні вміння та навички формуються під час занять з фізкультури, спорту, ранкової гімнастики, відвідування спортивних секцій, загартувань.

Не менш цікавою та захоплюючою була зустріч дітей з Молодикою Тетяною Олександрівною - кандидатом у майстри спорту (2006-2013) з легкої атлетики (біг 400 м,800 м), яка є матусею нашої вихованки Молодики Єви. Тетяна Олександрівна провела майстер клас із гімнастики, розповіла про свій шлях до звання кандидата у майстри спорту, розповіла дітям про свої виступи у змаганнях, поділилася секретами підготовки до них, показала справжні чемпіонські медалі та кубки, а також пограла з дітьми в рухливі ігри.

Для працівників ЗДО інструктором із фізичного виховання, Постільник Вікторією Олександрівною, була проведена гімнастика для підтримання тіла у гарному тонусі та стрункості фігури.

Завершився Олімпійський тиждень спортивним святом «Мама, тато, я – спортивна сім’я», де батьки вихованців були активними партнерами у грі, а не тільки вболівальниками. Конкурси були спрямованні на привернення особливої уваги дітей і батьків до фізичної культури та спорту. По закінченню свята кожна родина була нагороджена грамотою. Цікаві завдання, вправи та естафети під музичний супровід, святкова атмосфера підняли настрій та спонукали дітей і батьків до активної участі.

Проведення олімпійського тижня подарувало позитивний емоційний заряд, сприяло розвитку фізичних вмінь та вихованню бажання вести здоровий спосіб життя не тільки у дітей, а й працівників дошкільного закладу. Ось так змістовно, емоційно та цікаво пройшов Олімпійський тиждень у «Яблунці».

Переглядів: 74 | Додав: dnz_38 | Рейтинг: 0.0/0