Головна » 2018 » Січень » 10 » Новорічні свята у групі "Капітошка" та "Бджілка"
Новорічні свята у групі "Капітошка" та "Бджілка"

В залі ялиночка сяє,
Іграшки різні на ній.
Діток до себе скликає,
Йдіть до ялинки мерщій!
Новорічне свято завжди найбільша радість для дітвори. Навіть коли надворі немає снігу, зате завжди приходить Дід Мороз і Снігурочка. Вихованці групи "Капітошка" дуже чекали на них і на подарунки. Завітали на свято Новий рік багато казкових героїв. А послухати як вони розповідають віршики, співають пісні, танцюють, прийшли їхні рідні.

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія і казка. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Святковий настрій відчувався на кожному кроці: від дивовижно прикрашеної ялинки, до дійств, які відбувалися безпосередньо на святі. На гостину до малят завітав Дід Мороз зі своєю онучкою Снігуронькою, казкові герої всім відомих казок. Всі батьки та діти залишилися приємно вражені від подій, які відбувалися в музичному залі. На святі у групі "Бджілка"панувала святкова, весела та казкова атмосфера Нового 2018 року.

Переглядів: 95 | Додав: kseniakosar6309 | Рейтинг: 0.0/0