Адміністрація закладу

 

Завідувач ДНЗ

Матюхіна Наталія Григорівна

Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка   за спеціальністю Дошкільна освіта, педагогічний стаж 10 років, на посаді завідувача 2 роки.

Наталія Григорівна умілий керівник, диригент педагогічного колективу, в якому заохочується смілива ініціатива та вільна імпровізація, де зважають на індивідуальність і поважають особистість, спонукають до творчості і зацікавлюють новим.

Життєве кредо:  «Любити життя, цінувати його кожну хвилину, нести радість, у книгах – шукати істину, у людях – мудрість» 

 

 

 

 

 

Вихователь-методист

Аббасова Ксенія Олександрівна

Педагогічний стаж роботи – 3 роки, на посаді – 1 рік. Має повну вищу педагогічну освіту.

Закінчила Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка, за спеціальністю – дошкільна освіта та здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки і психології, логопеда дошкільних загальноосвітніх та реабілітаційних закладів.

Ксенія Олександрівна – наполегливий, ініціативний, творчий педагог, який постійно працює над вдосконаленням свого професійного рівня, дотримується педагогічної етики і моралі. Активно впроваджує передові методи керівництва виховною, освітньою діяльністю педагогічного колективу дошкільного закладу, надає методичну допомогу педагогічним працівникам. 

Життєве кредо:
«Вірте в людей, і вони зроблять все, щоб виправдати вашу довіру».

Максвелл Джон

 

Завідувач господарства

Нечога Галина Миколаївна

Стаж роботи - 30 років, у дошкільному закладі на посаді завгоспа  - 2 роки.

Галина Миколаївна веде господарську діяльність у дошкільному навчальному закладі. Дбає про його матеріально-технічне забезпечення. Відповідає за збереження майна, будівель, ремонт приміщень, дотримання санітарного стану території закладу.

На високому ріві організовує роботу та здійснює контроль за роботою обслуговуючого персоналу, його інструктаж з питань охорони праці, протипожежної безпеки.

 

 

Методист Садочка Яблунька Cуми