Методична робота з кадрами

Засідання педагогічної ради № 4

«Підсумки навчально- виховної роботи за 2017-2018 н.р.»

Засідання педагогічної ради № 3

«Формування навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми»

Семінар – тренінг «Розвиток комунікативної культури педагогів в сучасному дошкільному закладі»

Семінар-практикум «Професійно значущі якості особистості педагога закладу дошкільної освіти».

6 грудня у приміщенні музичної зали відбулося засідання педагогічної ради № 2 «Організація ігрової діяльності дошкільників»

Модеративний семінар "Граємо з дітьми залюбки"

31 серпня 2017 року о 13.00 у приміщенні музичної зали відбулося засідання педагогічної ради № 1 «Завдання педагогічного колективу на 2017-2018 навчальний рік» на якій була присутня Феденко Олена Олексіївна - головний спеціаліст управління освіти і науки Сумської міської ради.

24.05.2017 Відбулося засідання педагогічної ради № 4

«Підсумки навчально-пізнавальної діяльності за 2016-2017 н. р.»

20.03.2017 Майстер-клас

"Мнемотехніка – технологія ефективного засвоєння інформації в умовах сучасної освіти"

22.02.2017 Відбулося засідання педагогічної ради на тему:

«Патріотичне виховання дітей дошкільного віку через залучення малят до звичаїв

та традицій українського народу»

Презентація дидактичних ігор вихователями спрямованих на формування у дітей рис громадянина української держави, шанобливого ставлення до національних цінностей українського народу.

Нагородження грамотами  переможів конкурсу – огляду «Національний куточок у груповій кімнаті»

- за зайняте I місце – середню групу «Бджілка» вихователя Лисянську А.М. – за творчість та креативність у презентації, естетичне оформлення та змістовне наповнення національного куточка у груповій кімнаті.

- за зайняте IІ місце – старшу групу «Квіточка» вихователя Яндолу Н.П. -  за активну участь у житті дошкільного закладу та змістовне наповнення національного куточка у груповій кімнаті.

Нетрадиційні форми  роботи з педагогічними кадрами