ЕНЕРГОЗБЕРЕ́ЖЕННЯ – діяльність, спрямована на раціональне використання й економне витрачання первинної та перетвореної енергії і природних енергетичних ресурсів у національному господарстві, яка реалізується з використанням технічних, економічних та правових методів.

Захід по програмі "Впровадження автоматизованої системи моніторингуенергоспоживання в бюджетній сфері"

Відповідно до Програми підвищення енергоефективності в бюджетній сфері міста Суми на 2017-2019 рік

Автоматизована система моніторингу теплоспоживання будівель

КВКЕ 3110

ТЕПЛОВАЕНЕРГІЯ

Наказ № 142 Про організацію роботи з питань енергозбереження у 2018 році

КОМПЛЕКСНІ ЗАХОДИ

Щодо енергозбереження та економного споживання теплоенергоносіїв

у закладі дошкільної освіти № 38 «Яблунька» на 2018 рік

Назва заходу

Дата виконання

Відповідальний

1.

Посилити вимоги до посадових осіб, відповідальних за збереження тепло-, водо-, енергоносіїв

Завідувач

2.

Провести роз’яснювальну роботу серед працівників дошкільного закладу щодо збереження та економного використання тепло-, водо-, енергоносіїв

3.

Заслуховувати звіти відповідальних осіб на виробничих нарадах щодо збереження та економного використання тепло-, водо-, енергоносіїв

4.

Контроль за своєчасним проведення ремонтних робіт та ревізії запірної арматури

Робітник по обслуговуванню

5.

Дотримуватися графіка:

• приготування їжі;

з метою збереження та економного використання тепло-, водо-, енергоносіїв

Щоденно

Всі працівники закладу

6.

Здійснювати технічне обстеження обладнання з метою збереження та економного використання тепло-, водо-, енергоносіїв

Робітник по обслуговуван.

7.

Тримати на контролі заміну ламп розжарювання на світлодіодніі у приміщенні дошкільного закладу

Завідувач

8.

Визначити відповідальних осіб в приміщеннях закладу  які несуть відповідальність за збереження та економне використання тепло-, водо-, енергоносіїв.

Вихователі

План заходів щодо проведення тематичного тижня «Споживай енергію розумно» у ДНЗ № 38 «Яблунька»  з 26.03 по 30.03.2018 року

З 26.03 по 30.03.2018 року в ЗДО № 38 «Яблунька» пройшов тиждень "Споживай енергію розумно". Дошкільнятам розповіли про необхідність заміни ламп розжарювання на енергозберігаючі. Щоб краще запам`яталось, як зберегти енергію в приміщенні, діти виготовили листівки "Бережіть світло". Вихователі удосконалили знання дітей про енерго- та ресурсозбереження, сформували у них уміння та навички відповідно вікових можливостей (економного використання, збереження тепла у приміщені) були проведені хвилинки спілкування «Обережно! Електроприлади» у всіх групах. Після відгадування загадок про електроприлади, діти розповіли про їх користь та небезпечність. Також був проведений квест для старших груп "Енергія руху" інструктором з фізичного виховання.